Numer referencyjny: 2017/9/P/385

Stażysta

Lokalizacja: Rzeszów, Polska

Typ oferty: Staż

Opis stanowiska

Jak widzisz swoją przyszłość? Jakie masz plany zawodowe? Czy wiesz, gdzie chciałbyś pracować i co robić? Realizację swoich zawodowych marzeń i planów możesz rozpocząć podejmując staż w naszej firmie. Wysoko cenimy wartości, którymi dysponujesz i które możesz nam zaoferować, a staż w naszej firmie da Ci możliwość zbudowania solidnych podstaw dla przyszłej kariery. Jeżeli jesteś studentem lub właśnie ukończyłeś studia i lubisz pracę zespołową, chętnie poznajesz nowych ludzi, którzy kierują się takimi samymi jak Ty motywacjami, jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o KFE Holding, naszej pracy i kulturze korporacyjnej- to nasza oferta skierowana jest do Ciebie.

 

Program STAŻ w KFE Holding skierowany jest do absolwentów kierunków administracyjnych, technicznych lub językowych którzy ; są otwarci, ambitni i zmotywowani aby podejmować nowe wyzwania, chcą podjąć karierę w międzynarodowym środowisku.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów?:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego, francuskiego, lub niemieckiego, 
  • Chęci ciągłego uczenia się,
  • Zdolności interpersonalnych i analitycznych,
  • Umiejętności pracy w zespole

Co oferujemy?

Każdy student po podpisaniu umowy o udziale w praktyce/stażu rozpoczyna współpracę z nami pod okiem opiekuna, który koordynuje realizację zadań oraz udziela wsparcia przez cały czas trwania praktyki. Po zakończonej praktyce i pozytywnej ocenie studenci mają możliwość uzyskania zaświadczenia o odbytej praktyce oraz rekomendacji od bezpośredniego przełożonego. Wyróżniający się praktykanci często otrzymują propozycję nawiązania współpracy z firmą po zakończonej praktyce w różnych obszarach naszej organizacji.