VI Forum Młodych Przedsiębiorców w Krajowej Izbie Gospodarczej

10.05.2016

Przedsiębiorczość wśród młodych Polaków (poniżej 30 roku życia) jest zdecydowanie powyżej średniej dla krajów UE. Udział młodych wśród ogółu przedsiębiorców w Polsce sięga 34 procent, o ponad 10 procent więcej niż średnia dla UE. Sytuacja młodych przedsiębiorstw w Polsce jest jednak trudna. Wielu z nich nie potrafi przetrwać na rynku pierwszych pięciu lat swojej działalności. To trzeba zmienić.Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Krajowa Izba Gospodarcza pod marką „Młodzi Innowacyjni” stworzyła inicjatywę, która zintegruje najważniejsze organizacje otoczenia młodego biznesu, szkoły wyższe, inkubatory przedsiębiorczości, parki naukowo-technologiczne, a przede wszystkim młodych innowacyjnych przedsiębiorców.
W ramach Inicjatywy „Młodzi Innowacyjni” będziemy organizować kolejne szkolenia, konferencje, spotkania z liderami biznesu, z wydarzeniem flagowym w postaci „Forum Młodych Przedsiębiorców”.

W tym roku VI Edycja Forum Młodych Przedsiębiorców odbędzie się 13 maja w Krajowej Izbie Gospodarczej.
Relację z poprzedniej edycji można obejrzeć na kanale Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=S1zwUk1_Reg

W ramach wydarzenia zorganizowano szereg dodatkowych atrakcji m.in. warsztaty organizowane przez warszawski zespół Facebooka, dowiedzieć się możesz więcej na temat możliwości rozwoju Twojego biznesu i skorzystać z inspirujących wskazówek.

Kluczowe zagadnienia:

  • Trendy konsumenckie i wzrost rynku wideo.
  • Budowanie marki w świecie mobilnym.
  • Zwiększanie sprzedaży internetowej i tradycyjnej za pośrednictwem Facebooka i Instagrama.
  • Najlepsze praktyki i porady oraz historie sukcesu innych przedsiębiorców.

Agenda i strona wydarzenia: http://minnowacyjni.pl/forum/

Zarejestruj się TUTAJ

Wróć do listy